יום רביעי, 26 באוגוסט 2015

חוג ציור למבוגרים ב"אלינה בית אמנות" בכרכור, ימי שלישי 9:00-12:00.חוג ציור למבוגרים ב"אלינה בית אמנות" בכרכור, ימי שלישי 9:00-12:00.
דינה ארגוב 054-5372737
צילום: ליטל מרדכי
כל הפרטים:
המנחה: דינה ארגוב, בוגרת בצלאל, ציירת פעילה, מפתחת ומנחת סדנאות ציור שיתופי בארועים, לקבוצות וארגונים. ציורים של דינה כאן

איפה?
החוג יתקיים בסטודיו " אלינה - בית אמנות" בסמטת הדורות ליד רחוב המושב בכרכור

איך נרשמים? במייל dinakof@gmail.com
הקורס מתקיים באווירה פתוחה ומקדמת, בה לכל אחד אפשרות לעבוד על פרוייקט אישי / נושא ספציפי אליו הוא מתחבר (נוף/דיוקנאות/טכניקה מסויימת כגון צבעי מים, שמן או עפרון), במקביל להנחיה ותרגילים הנותנים כלים לכל הרמות. בזמן המפגש ינתן זמן לשאלות ובעיות ספציפיות על מנת להגיע למיצוי היכולות של כל משתתף.

הקורס מתאים למתחילים (מי שלא צייר מעולם) ולמתקדמים (ציירים שכבר למדו פעם/מציירים בזמנם הפנוי). מי שלא צייר מעולם לא צריך להביא חומרים כלל למפגש הראשון ומי שרגיל לעבוד עם חומרים מסויימים (עפרון/שמן/צבעי מים) מוזמן להביא (אך לא חובה).

מחיר: 350 למשלמים עבור 10 חודשים (אפשר להפסיק בכל שלב והצ'קים יוחזרו. במידה והמשתתף בחר להפסיק, התשלום על החודש בו השתתף בשני מפגשים ויותר ישולם עד סופו, וביטול התשלום יחול מהחודש שלאחר מכן. כל זאת עקב שכירות המקום והתחייבות הדדית לקיום החוג)
תינתן אפשרות לקנות כרטיסיה של 4 מפגשים 450 שח

אין תגובות :

הוסף רשומת תגובה